אודות

אי שם בסוף שנות השבעים ייסדו האחים דניאל ואילן כהן את חנות התבלינים שלהם בשוק לוינסקי הססגוני. מאז ועד היום הפך העסק המשפחתי הקטן לחברה מובילה שעוסקת בייבוא, ייצור, שיווק והפצת מוצריה האיכותיים לשוק.

יחד עם היותה חברה שמייבאת ומייצרת תבלינים, ובאופן שמבדיל אותה ממתחריה, היא חורטת על דגלה לספק מוצרים גם ישירות לעסקים, לרשתות בתי מלון, מסעדות, אולמות אירועים, מפעלי מזון, חברות קייטרינג, ישיבות, בתי חולים, חנויות ועוד. כל זאת במטרה להוזיל את המחירים ללקחותיה ולהעניק להם את השירות היעיל והמקצועי ביותר.

 

ב”אחים כהן” מאמינים שאוכל נטול תבלינים זה כמו חיים בלי אהבה, שתבלינים הם אף פעם לא “סתם” תבלינים אלא עולם ומלואו. כל תבלין הוא בעל סגולות ריפוי ייחודיות, טעם שמעצים את חווית האכילה, ניחוח וצבע מעוררי חושים. מהסיבות הללו מייצרת החברה תבלינים  טהורים במפעל הייצור ומשקיעה באריזתם את מירב המחשבה במפעל האריזה. בהתאם לכך ניתן להזמין מוצרים בהתאמה אישית לפי רצונותיו וצרכיו של הלקוח.

 

המערך הלוגיסטי הרחב מאפשר הפצת מוצרים בכל חלקי הארץ בתדירות גבוהה- מצפון ועד דרום, ממזרח עד מערב.

לחברה מוצרי מזון בקטגוריות שונות הכוללות: קטניות, פירות יבשים, שימורים, שמנים למינהם, רטבים, ממרחים, מוצרי אפייה וקונדיטוריה, מוצרי ניקיון ועוד. שפע המוצרים מאפשר קנייה של כל מה שתצטרכו במקום אחד מרוכז, כשבכל מוצר מושקעת מחשבה מעמיקה ואהבה.

אנחנו מזמינים אתכם לשוטט באתר שלנו ולהתרשם ממגוון המוצרים וטיבם, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.

 

מוצרי החברה הינם בעלי הכשרות המהודרת של הרב משה לנדא שליטא רב בית הדין בני ברק ועומדים בתקן אבטחת האיכות.

02-5891000​