חומרי גלם לאפיה

לא תאמינו כמה בריאות יש בעוגה כזו קראו על היתרונות של חומרי גלם לאפיה בריאים ותוכלו ליהנות מעוגה, מאפה או לחם טעים בלי לחשוש מפגיעה בבריאות או במשקל 

 

ישנם לא מעט יתרונות לשימוש בחומרי גלם לאפיה בריאים. ברוב המקרים חומרי גלם כאלה יכילו יותר חומרים טבעיים, שיספקו ויטמינים חיוניים, ישפרו את הפעילות הקוגניטיבית, יסייעו בשמירה על המשקל, ישפרו את תפקודי מערכת החיסון ואת תפקודי הלב. כל היתרונות האלה יכולים להיות חלק מעוגות ומאפים טעימים. כיום רבים הופכים יותר ויותר מודעים לרכיבים שמכילים מוצרי מזון אותם הם צורכים. בהמשך לכך, יצרניות מזון שונות מקפידות להציע רכיבים וחומרי גלם בריאותיים יותר. כך, גם במאפיות וקונדיטוריות: חומרי גלם לאפיה מיוצרים תוך שימוש בחומרים בריאים יותר.

 

המגמה האמורה מאפשרת לרבים ליהנות מעוגות, מאפים ולחמים בלי לחשוש מפני בעיות בריאות או עליה במשקל. כשחומרי גלם לאפיה בריאים יותר וחלקם טבעיים, העוגה כבר לא מזיקה לבריאות ולמשקל כבעבר, והיא הופכת למבוקשת יותר בקרב הלקוחות הפוקדים את המאפיה.

 

חומרי גלם לאפיה העשויים רכיבים טבעיים, יכולים לספק חלק מהמנה היומית המומלצת של ויטמינים חיוניים. כך, למשל, חומרי גלם שמכילים ויטמין A מאפשרים לגוף לשמור על עור בריא, רקמות רכות ועל בריאות העצמות והשיניים. חומרי גלם שמכילים ויטמין E יסייעו להגן על העור מפני נזקי שמש, מפני דלקות והזדקנות. חומרי גלם שמכילים ויטמין C יסייעו בתיקון הרקמות השונות שבגוף. חומרי גלם שמכילים ברזל יבטיחו רמת המוגלובין ראויה. חומרי גלם לאפיה שמכילים אבץ, יסייעו בפירוק פחמימות, ריפוי פצעים, צמיחת תאים וחלוקתם. חומרי גלם עשירים בוויטמין K ימנעו קרישת דם. 

02-5891000​