פיצוחים בסיטונאות

פיצחנו את זה עבורכם

לצד הטריות, האיכות והמחיר הנמוך לבחירה לקנות פיצוחים בסיטונאות יש יתרונות נוספים.

 

כיום, ישנן חנויות רבות שמציעות ללקוחות פרטיים לקנות פיצוחים בסיטונאות לצד פעילותן הקמעונאית. ישנם לא מעט יתרונות לקניה של פיצוחים בסיטונאות. אחד היתרונות נקשר בעובדה שמדובר בכמויות גדולות. יתרון נוסף קשור בכך שהפיצוחים מוצעים בתפזורת. זו הדרך הטובה ביותר להבטיח לקונה מוצרים טריים במחיר סביר.

 

אם כן, אחד היתרונות המיידים של קניית פיצוחים בסיטונאות הוא מחירם הנמוך. למעשה, כל מוצר מזון כמעט יוצע במחיר נמוך יחסית אם הוא נמכר בכמות גדולה יותר או במכירה סיטונאית. ככל שקונים יותר, כך כל פריט מזון יוצע במחיר נמוך יותר ליחידה. היעדר אריזה, מיתוג ופרסום, מוביל לחיסכון.

 

בנוסף, הבחירה לרכוש פיצוחים בסיטונאות מייצרת כמות מצומצמת של פסולת. כשרוכשים פיצוחים בתפזורת, הם אינם דורשים מיון ואריזה. אריזת המוצר בכמויות קטנות מייצרת פסולת. פחות אריזות כאלה, משמע פחות פסולת. ממחקרים עולה, כי ככל שצרכים רבים יותר יבחרו לרכוש פיצוחים בסיטונאות או מוצרי מזון אחרים בתפזורת, כך הם יצמצמו את היקף הפסולת בהיקף של מיליוני קילוגרמים מדי שנה.

 

קניה בסיטונאות היא אחת הדרכים לתרום להפחתת ההשפעה השלילית על הסביבה.

יתרון נוסף של רכישת פיצוחים בסיטונאות קשור בהתאמה אישית של הכמויות. כך, ניתן לרכוש פיצוחים בכמויות גדולות, אך בכמויות הדרושות באופן מדויק מכל מוצר ומוצר. לעתים קרובות, מגוון הפיצוחים שמוצע לרכישה בסיטונאות רחב יותר מזה שמוצע באריזות המכילות כמויות קטנות. יש להזכיר את העובדה שלעתים קרובות, פיצוחים בסיטונאות יהיו טריים יותר מאלה שמוצעים באריזות לצרכן הפרטי. ​

02-5891000​